Historia firmy CMC oraz profil jej działalności

Spółka CMC od ponad 20 lat jest importerem hiszpańskiej żywności, w tym hiszpańskiej oliwy z oliwek. Początkowo działalność oparta była na imporcie owoców cytrusowych z krajów południowo europejskich, głównie z Hiszpanii i sprzedaży ich na terenie naszego kraju. W tak dynamicznym dla gospodarki czasie firma poszerzyła swoją działalność importowo-eksportową i aktualnie współpracuje z dużymi producentami głównie z Hiszpanii ale również z Włoch i Łotwy. Działalność handlowa firmy jest oparta o następujące grupy asortymentowe: Oliwa z oliwek, przetwory warzywne, ryby konserwowe.

Firma jest wyłącznym partnerem na rynek polski firmy Acesur grupo który jest wiodącym producentem i eksporterem oliwy z oliwek w Hiszpanii i produkuje znane marki na całym świecie m.in.” La espanola” i” Coosur”.

Firma CMC jest obecna w ważnych ośrodkach dystrybucji artykułów spożywczych w Polsce takich jak: Sklepy wielkopowierzchniowe, sieci handlowe, sklepy detaliczne i specjalistyczne, hurtownie spożywcze, funkcjonuje również w sektorze hotelarskim i gastronomicznym. Nasza gama produktowa oparta jest na trzech kategoriach asortymentowo-cenowych: produktach brandowych, pierwszocenowych oraz marki własnej którą produkujemy zarówno dla rynku tradycyjnego jak i sieci wielkopowierzchniowych.

Przez lata zbieraliśmy doświadczenie, korzystając z ogromnej wiedzy naszych partnerów handlowych co przygotowało nas w sposób profesjonalny do handlu.